Belediye mahalle arası yollara stabilize yapıyor

Yalıhüyük’te mahalle arası yollar stabilize ile kaplandı.

 

12 Kasım 2013 - 12:52 'de eklendi ve 531 kez görüntülendi.
Belediye  mahalle arası yollara stabilize yapıyor

Yalıhüyük’te mahalle arası yollar stabilize ile kaplandı.

 

Yalıhüyük Belediyesi İlçe yerleşim birimlerindeki mahalle arası yolları stabilize ile kapladı. Mahalle  arasındaki yollar  kış aylarında  çamurdan da kurtarılmış oldu.


Buna  göre Kayacık yolu, Özel idare yolu,Hayrat  yolu,Çayır  içi yolu,Menderes  Caddesi yolu ve düvenci yolu olmak üzere toplam 6 bin Metre uzunluğunda stabilize yol yapım çalışmaları tamamlandı.


Yalıhüyük Belediye Başkanı Celal Özmen  Mahalle arasında yapılan stabilize yollarla ilgili olarak verdiği bilgilerde; Yıllardır  İlçemiz mahalle ara yolları kışın yağışların etkisi ile  çamur oluyor  vatandaşlarımız da olumsuz etkileniyordu. Belediye  Olarak 80 bin TL bir  kaynakla 250 kamyon stabilize malzemesi ile  mahalle  yollarını düzenledik. Asfalt atılacak hale  getirdik. İnşallah asfalt içinde  girişimlerimiz  netice verir.’’dedi.


Belediye öz kaynaklarından yapılan ve halkın hizmetine sunulan mahalle arası yollara stabilize yapım çalışmalarının 6 bin Metre olduğunu belirten Başkan Özmen hedeflerinin ilçenin tamamında stabilize çalışmalarını tamamlamak ve asfalt için hazır  hale getirmek olduğunu ifade etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER