Hasan Kocer

Halk Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar Kursu Açtı

Yalıhüyük Halk Eğitim merkezi 160 saatlik bilgisayar kursu açtı.

11 Mart 2014 - 11:37 'de eklendi ve 687 kez görüntülendi.
Halk Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar Kursu Açtı

Yalıhüyük Halk Eğitim merkezi 160 saatlik bilgisayar kursu açtı.


Yalıhüyük Hükümet Konağında bulunan Halk Eğitim merkezi Bilgisayar salonunda açılan160 saatlik kursa 15 öğrenci kursiyer olarak katıldı.
Halk Eğitim Merkezi Müdür yardımcısı Mehmet Gökçe açılan kurs ile ilgili olarak verdiği bilgilerde;’’ Hükümet konağı girişinde, onarımını, elektrik ve bilgisayar bağlantı hatlarını yeni yaptırdığımız bilişim teknoloji sınıfında 17.02.2014- 14.3.2014 tarihleri arasında ilçe halkına yönelik Kurs öğretmenimiz Emine Ünlü nezaretinde 160 saatlik bilgisayar kursumuzda 15 kişi eğitim görmektedir.  Kursiyerlerimize yönelik yaptığımız memnuniyet anketlerde kursiyerlerin son derece memnun olduğu görülmüştür. Buna benzer devam eden kurslarımızın yanında; Mesleki Teknik, Kişisel Gelişim ve Yetiştirme Kurslarımızın için ön kayıtları devam etmektedir.’’dedi.
Gökçe konuşmasının sonunda; Gerek bilişim sınıfının oluşturulmasında gerekse yeni idari odalarımızın düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen sayın kaymakamımız Onur KÖKÇÜ’ YE de saygılar sunuyoruz.’’diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER