Bölge HaberleriDernek HaberleriKültür Sanat HaberleriYalıhüyük Gündemi

İRFAN DER’DEN YALIHÜYÜK ZİYARETİ

Konya İrfan Eğitim Yardımlaşma ve Dostluk Derneği  Yönetim Kurulu üyeleri, Yalıhüyük Belediye  Başkanı Hasan Koçer’i ve  İlçe  Milli Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan’ı makamlarında da  ziyaret etti.

Konya İrfan Eğitim Yardımlaşma ve Dostluk Derneği ve Erdemli gençlik spor izcilik kulübü yönetim kurulu üyeleri  İdris Bilgi, Mehmet Ali Çakıcı, Ali Ağar tarafından Konya  Yalıhüyük Belediye  Başkanı  Sayın  Hasan Koçer ve  İlçe  Milli Eğitim Müdürü Sayın  Nizamettin Doğan’ı  Riyazüs Salihin ‘den ‘’bin bir Hadis  Seçkisi’’ isimli kitaptan ufka  yolculuk hadis  bilgi yarışması tanıtımı için makamında  ziyaret ettiler.

Başkan Koçer ziyaret Kabulünde, yapılan çalışmanın hakka  hizmet olduğu için   halka hayırlı olacağı inancında olduğunu belirterek Yalıhüyük Belediyesi olarak her  türlü yardımı yapmaya  hazır  olduklarını ifade etti.

İlçe Milli  Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan da  kabulde ;Ekip42 Kitap okuma projesi olduğunu ve  Halka ve  Öğrencilere  okumanın önemine anlattıklarını , bu çalışmanın  da bu kapsamda  değerlendirilebileceğini ve Hadis  yarışmasına Milli Eğitim olarak tüm  öğrencilerimiz,Velilerimiz ve  çalışanlarımızla  birlikte katılmaya  hazır  olduklarını belirtti.

 

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86