Hasan Kocer

YALIHÜYÜK’TE KEYİFLİ BALIK TUTMA YARIŞMASI

05 Şubat 2016 - 8:36 'de eklendi ve 1365 kez görüntülendi.
YALIHÜYÜK’TE KEYİFLİ BALIK TUTMA YARIŞMASI

Yalıhüyük Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yalıhüyük Orta Okul Müdürlüğünün birlikte organize ettiği ‘’Oltanı da al Gel’ balık tutma etkinliği Suğla kanalında gerçekleşti.
Yalıhüyük Çiftlik Köprüsü üzerinde Öğrenci ve Öğrenci velilerinin de oldukça ilgi gösterdiği etkinliğe Belediye Başkanı Hasan Koçer, İlçe Emniyet Amiri Hasan Demirden, Milli Eğitim müdürü Nizamettin Doğan,İlçe Tarım Müdür vekili Hasan İnar,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı Müdürü Murat Yılmaz’ın yanı sıra bazı daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Öğrencilerin yarıyıl tatilinde sosyal faaliyet çalışmaları kapsamında düzenlenen ‘Haydi Gençler Oltanı Al da Gel’ faaliyeti kapsamında Balık Tutma yarışmasında en büyük Balığı Tutan Mustafa İnar ve En Çok Balık Tutan Kadir Şimşek’e Ödüllerini programa katılan protokol üyeleri verdi.
Etkinlikle ilgili bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan;’’ ’’Öğrencilerimize yarıyıl tatilinde Sosyal, Kültürel ve Sportif etkinlikler çerçevesinde boş vakitlerini değerlendirme ,stres atmaya yönelik faaliyet düzenledik.Katılım oldukça iyi oldu.Öğrenci velilerimiz,öğrencilerimiz ve halkımızla güzel bir kaynaşma yaşadık.’’dedi.
Programa katılanlar, tutulan balıkları Mangal yaparak keyifli bir gün geçirdiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER