YALIHÜYÜK’TE KOMEK YAZ OKULU BÜTÜN HIZI İLE DEVAM EDİYOR

24 Haziran 2016 - 9:21 'de eklendi ve 1076 kez görüntülendi.
YALIHÜYÜK’TE KOMEK YAZ OKULU BÜTÜN HIZI İLE DEVAM EDİYOR

Yalıhüyük Komek Yaz kursları büyük ilgi görüyor.Dinimiz,değerlerimiz,,sanat ve Spor dallarında faaliyet gösteren Komek Yaz Okulunda toplam 120 öğrenci ders görüyor.
Kurslara yoğun talebin oluşu nedeniyle Komek Hizmet binası yerine Yalıhüyük Merkez Ortaokulunda devam eden kurslar Başlangış süresi olan 20 Haziran’dan itibaren 19 Ağustos’a kadar süreceği kaydedildi.
Yalıhüyük’te devam eden Kursları yerinde görmek için İlçeye Gelen Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü İlyas Poyrazer ve Komek İlçe Koordinatörü Gülaydın Bayraktar Önce Belediye Başkanı Hasan Koçer’i ziyaret etti. Daha sonra heyet Yalıhüyük Ortaokulundaki Komek Yaz Okuluna gelerek kursu yerinde gördüler.
Yaz Okulu İle İlgili bilgi veren Yalıhüyük Komek Yöneticisi Yunus Emre Sezer;’’120 öğrencinin katılımının sağlanması ile kurslarımızı açtık. Dinimiz Değerlerimiz, Sanat ve Spor branşlarında göstermekte olup Kurslarımız yoğun bir ilgi görmektedir.
Kurslarımız günlük 6 saat olup bunun 3 saati Kuran-ı Kerim kursu,3 saati değerler eğitimi kursu olmak üzere toplamda 6 saat olmaktadır.
Kurs bünyesi içinde Şehrimi Tanıyorum turları,Doğa Kampları kurs süresi içinde yapılacak.Ayrıca Yüzme ve değişik alanlarda uzmanlaşmış kişler kursumuzu ziyaret ederek öğrencilerimize örnek olacaklar.’’dedi.
Kursiyerlerle Toplu Olarak fotograf çektiren Komek yetkilileri İlçeden ayrıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER