İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE VEDA YEMEĞİ

21 Haziran 2018 - 14:37 'de eklendi ve 547 kez görüntülendi.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE VEDA YEMEĞİ

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tayini çıkan Nizamettin Doğan İçin mesai arkadaşları veda yemeği düzenledi.

Yalıhüyük’te düzenlenen veda yemeğine İlçe Kaymakamı Yakup Güven, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Doğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan, Okul Müdürleri, Yalıhüyük’de bulanan kamu kurum amir ve çalışanları katıldı.

Programda Konuşan Kaymakam Yakup Güven; ’Hizmette en önemli unsur dönüp arkanıza bakabildiğiniz zaman kalıcı eserler bırakabilmektir. Nizamettin beyle uyumlu bir çalışma süreci geçirdik. Hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dilerim. ’dedi.

Kendisi için düzenlenen veda yemeğinde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan’da; Yalıhüyük’te 6 yıl hizmet verdik. Bu süre zarfında Gerek İlçe Kaymakamımız gerek se Belediye başkanımızla uyumlu bir süreç geçirdik. Hep desteklerini gördük. Kendilerine teşekkür ediyorum. Görevler gelici geçicidir. İyi bir hizmet verebildiysek ne mutlu bize. Hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. ’diye konuştu.

Mesai arkadaşları ile vedalaşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizamettin ‘Doğan’ın Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapacağı belirtildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER