Eğitim HaberleriGenel

Başkan Koçer başarılı öğrencileri ödüllendirdi

 “Medeniyet Okulu” projesi kapsamında yarışa katılan Yalıhüyük Anadolu lisesi  ve çeyrek finale yükselen öğrenciler ve  Yeşilay’ın  Sağlıklı Nesil  yarışmasında  İl birincisi  olan öğrencileri Başkan  Koçer  ödüllendirdi.

Başkan  Hasan Koçer  ödül töreninde  yaptığı  konuşmada;’’ Konya Büyükşehir Belediyemizin ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak yürüttüğü 31 İlçeden Okulların katıldığı “Medeniyet Okulu” projesi kapsamında yarışa katılarak çeyrek finale yükselen  Anadolu lisesi öğrencilerimiz ve Yeşilay’ın Sağlıklı nesil yarışmasında şiir  dalında ‘Konya  birincisi  olan öğrencimizi yürekten  kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. ’dedi. 

Ödül  törenine  İlçe  Milli  Eğitim  Müdür vekili Orhan  Balaban, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Salahaddin Ergun,Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kandırmaz,Öğretmenler ve  ödül alan  öğrenciler  katıldı.

Öğrenciler Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen  ve  her zaman  destek gördüklerini söyledikleri Başkan  Hasan Koçer’e pasta sürprizi yaptı.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.