Bölge HaberleriGenelGündemYalıhüyük Gündemi

Kaymakam Kılınç’ın hasta ziyareti

Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç, Belediye Başkanı Hasan Koçer ile birlikte İlçe müftülüğü personeli Yusuf Çakıcı’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Evin çatı merdiveninden düşme sonucu Kolundan ve bel kısmında Kırık teşhisi konulan İlçe Müftülüğü Personeli Yusuf Çakıcı’ya geçmiş olsun ziyaretine Kaymakam Kılınç ve Başkan Koçer’in yanısıra İlçe Müftüsü Önder Özkan da eşlik etti.

Çakıcıya geçmiş olsun ziyaretinde konuşan Kaymakam Muhammed Deniz Kılınç;’’ Destek vefa gurubu olarak Yalıhüyük’te hastalarımızı ziyaret ediyoruz. Yusuf Arkadaşımız talihsiz bir kaza geçirmiş geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.’’dedi.

Kaymakam Kılınç ayrıca Destek vefa gurubu olarak İlçede ihtiyaç sahibi aileleri de takip ederek gerekli destekleri veriyoruz.

Yeni tip Koronovirüs (Covid-19) a karşı İlçemizde etkin tedbirleri belediye başkanımızla birlikte alıyoruz. Vatandaşlarımız kurallara uyuyor. İlçemizde her hangi bir sıkıntı yok. ’diye konuştu.

Yusuf Çakıcı’da İlçe Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç, Belediye Başkanı Hasan Koçer ve İlçe Müftüsü Önder Özkan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.