GenelGündemYalıhüyük Gündemi

İzdes Heyeti Yalıhüyük ve Ahırlı’da incelemeler yaptı

Merkez Valisi Ertan Peynircioğlu başkanlığındaki İZDES heyeti; Yalıhüyük ve Ahırlı İlçe Emniyet Amirlikleri ve İlçe Jandarma Komutanlığında inceleme yaptı.

 

İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen İzleme ve Değerlendirme Sistemi’nin (İZDES) “Kurumlar” bileşeni kapsamında Merkez Valisi Ertan Peynircioğlu, Polis Baş Müfettişi Akın Kılavuz ve Albay Adnan Vahitoğlu’undan oluşan heyeti Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç Tarafından Hükümet Konağı önünde karşılandı.

Kaymakamlık Makamındaki görüşmenin ardından heyet Yalıhüyük İlçe Jandarma ve İlçe Polis merkezi amirliğini ziyaret etti.

Buradaki ziyaretlerin ardından Ahırlı İlçesine geçen heyet, Ahırlı Kaymakam vekilliğini yürüten Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç tarafından karşılandı.

Merkez Valisi Ertan Peynircioğlu ve beraberindeki heyet burada da İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi; bakanlığın ve bağlı kuruluşların taşra teşkilatlarının kurumsal yapılarının, yürüttükleri faaliyetlerin ve karşılaştıkları sorunların yerinde görülmesi, raporlanması ve merkez teşkilatıyla bağlarının güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirildiği öğrenildi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.