Bölge HaberleriGenelGündemYalıhüyük Gündemi

KOP Başkanı Mahmut Sami Şahin Yalıhüyük’ü ziyaret etti

Yalıhüyük Belediyesini ziyaret eden kop Başkanı Mahmut Sami Şahin, Belediye Başkanı Hasan Koçer’den İlçede yapımı devam eden projelerden ve yatırıma sunulacak projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

KOP Başkanı Şahin’in Yalıhüyük ziyaretinde İlçede KOP projesi ile faaliyetlerini sürdüren Mantar Seralarında incelemelerde bulundu. Sera İşletmecisi Meltem Gözel’den bilgi aldı.

KOP Başkanı Şahin; İlçede Mantar sera projesinden sonra ‘Yalıhüyük Kop ile Bakliyat ekimi Makineleşiyor’ projesinin onaylandığını ve yatırımların devam edeceğini söyledi.

Yalıhüyük Belediyesi ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından sunulan ve KOP tarafından onaylanan 250 bin TL değerindeki Baklagil Yolum Makinası, Baklagil Hasat Makinesı ve Hasat ekim mibzerinin İlçe kazandırılmasından dolayı Kop Başkanı Şahin’e teşekkür eden Belediye Başkanı Hasan Koçer; Ziyaretleri ile bizleri onurlandıran KOP Başkanımız Mahmut Sami Şahin Bey ile İlçe de yapımı devam Projeler ve yatırıma Sunulacak Projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Destek katkı ve ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Dedi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.