Künye

Genel Yayın Yönetmeni

Fatih ATALAY

Site imtiyaz sahibi

İnş.Y.Müh. Oktay YILDIZ

Reklam ve haber ihbarı için:

Fatih ATALAY

fatihatalay@yalihuyuk.com

Tel: 0532-698 45 86

Her hakkı saklıdır! © 2003-2021

info @ yalihuyuk.com

Bu sitenin her hakkı yalihuyuk.com’a aittir. Yalihuyuk.com websitesi hiçbir kurum, kuruluş, dernek, vakıf ya da benzeri bir organizasyona bağlı olmayıp, sadece Yalıhüyük’e gönül verenler tarafından 2003 yılı Ocak ayında kurulmuştur.

www.yalihuyuk.com ‘da yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarların kendileri sorumludur ve  yalihuyuk.com’da sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir.  yalihuyuk.com’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak için önceden  yalihuyuk.com’un izninin alınması gerekir.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği  yalihuyuk.com’da olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamaktır.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the yalihuyuk.com. However, sometimes the yalihuyuk.com uses third parties to process your information. yalihuyuk.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yalihuyuk.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yalihuyuk.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the yalihuyuk.com and its services. When you use yalihuyuk.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the yalihuyuk.com cookies section of our full Privacy Policy. Yalihuyuk.net

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.