Yalihuyuk.com – Konya

Künye

Bu sitenin her hakkı www.yalihuyuk.com ‘a aittir. Yalihuyuk.com websitesi hiçbir kurum, kuruluş, dernek, vakıf ya da benzeri bir organizasyona bağlı olmayıp, sadece Yalıhüyük’e gönül verenler tarafından 2003 yılı Ocak ayında kurulmuştur.

www.yalihuyuk.com ‘da yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarların kendileri sorumludur ve www.yalihuyuk.com ‘da sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir. www.yalihuyuk.com ‘un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak için önceden www.yalihuyuk.com ‘un izninin alınması gerekir.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği www.yalihuyuk.com ‘da olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamaktır.

Site imtiyaz sahipleri:

İnş.Y.Müh. Oktay YILDIZ : oktay@yalihuyuk.com

Dr.Mustafa YILDIZ : drmyildiz@yalihuyuk.com

Genel Yayın Yönetmeni:

Fatih Atalay : fatihatalay@yalihuyuk.com

Reklam ve haber ihbarı için:

Fatih Atalay : fatihatalay@yalihuyuk.com

Tel: 0532-698 45 86

Disclaimer:

Mit Urteil vom 12. Mai 1998 hat das Landgericht Hamburg entschieden, dass man durch die Bereitstellung eines Links die Inhalte der gelinkten Seite gegebenenfalls mit zu verantworten hat. Dies kann nur dadurch verhindert werden, dass man sich ausdrücklich von diesen Inhalten distanziert.

Deshalb die folgende Erklärung, die sich auf alle Seiten von www.yalihuyuk.com bezieht: Hiermit distanzieren wir uns ausdrücklich von allen Inhalten auf Seiten, zu denen man über Links, Banner oder Suchformulare auf unserer Website gelangen kann.

Her hakkı saklıdır! © 2003-2018

SON DAKİKA HABERLERİ