Künye

Yalihuyuk.com

Adres : Yalıhüyük / Konya
Telefon : +90 532 698 4586
Email : info@yalihuyuk.com

Sahibi

İnş.Y.Müh. Oktay Yıldız – oktayyildiz@yalihuyuk.com

Haber ihbarı için: 0532-698 4586

_____

Bu sitenin her hakkı yalihuyuk.com’a aittir. Yalihuyuk.com websitesi hiçbir kurum, kuruluş, dernek, vakıf ya da benzeri bir organizasyona bağlı olmayıp, sadece Yalıhüyük’e gönül verenler tarafından 2003 yılı Ocak ayında kurulmuştur.

www.yalihuyuk.com ‘da yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarların kendileri sorumludur ve  yalihuyuk.com’da sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir.  yalihuyuk.com’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak için önceden  yalihuyuk.com’un izninin alınması gerekir.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği  yalihuyuk.com’da olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamaktır.

 

Giriş Yap

Yalıhüyük.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!