Gündem

Kanal A Türkiye’nin sesi

Kanal A, Ilıcada kurulan vericisiyle artık ilçemizde de normal antenle izlenilebilecek…

Kanal A Televizyonu Konya Bölge Temsilcisi A. Şenol Demirbaş, 1997 yılının Eylül ayında programlı yayın hayatına başlayan Kanal A Televizyonun her gün 24 saat kesintisiz yayın yaptığını belirtti.

 

KANAL A  doğru, dürüst, seviyeli ve kaliteli yayıncılık anlayışıyla çok kısa bir sürede seyredenlerin beğenisini kazandığını belirten Kanal A Televizyonu ve Haber Ajansı Genel Yayın Müdürü Alper Tan,” Çok kısa sürede Ulusal bazda, Türk-sat uydusunda, Avrupa da kabloluda ve normal yayında İç Anadolu başta olmak üzere Tüm Türkiye’de izlenir hale gelmiştir İzleyicileri tarafından Ankara'da en çok izlenilen ve beğenilen TV kanalı konumuna oturtulmuştur. Özellikle Ankara ve çevresiyle ilgili haberlerin Ankara’yı ilgilendiren konuların ve Türkiye'nin gündeminin iyi takip edilerek ekrana yansıtılması izleyicilerimiz tarafından ilgiyle takip edilmesine sebep olmuştur..”dedi.

Kanal A, Türk halkının örf,adet ve kültürüne, aile yapısına, bütünlüğüne ve genel ahlak anlayışına uygun tarzda yapılan haber ve haber programları başta olmak üzere eğitim,kültür, eğlence, müzik, belgesel ve çocuk programlarına ağırlık vermektedir. İzlediği tutarlı ve istikrarlı yayın politikasıyla, izleyicisine kendisini kabul ettirmiş, takdirini ve güvenini kazanmıştır. Aynı zamanda artık Konya'nın Seydişehir ilçesinde artık hava yayını ile izleniyor ”diye konuştu

Kanal A Televizyonu Konya Bölge Temsilciliği, Musalla bağları Mahallesi, Elmalı Caddesi, Güçlü Sok. Eski Kamyon garajı Türk Petrol Arkası No:11’de bulunan 3-K Elektronik Şirketler topluluğu binasında faaliyetine başladı.

Kanal A İrtibat Telefonları ise şöyle:3540125-3535000 ve Faks 3540125

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.