Gündem

Öğrencilerimizden Çanakkale Gazetesi

Çanakkale Deniz Savaş'larının 93. yıldönümü Şehitleri Anma ve Zafer Günü dolayısı ile Yalıhüyük Çok programlı lisesi öğrencileri öğretmenleri Çanakkale gazetesi çıkarttı. Yalıhüyük de bir ilk olan Çanakkale gazetesi büyük ilgi görüyor…

   

 

Gazetenin amacının Çanakkale ruhunu yaşatmak olduğunu belirten ÇPL Türkçe Öğretmeni Erkan kaya Gazete ile ilgili olarak şu bilgileri verdi: ”Bu Ülkeye olan borçlarını kanı ile ödeyen şehitlerimize bizimde borcumuz olduğunu düşünerek bu şekilde bir çalışmayı yapmayı uygun gördük. Destek verildiği zaman Yalıhüyük'teki öğrencilerinde bu ülke için bir şeyler yapabileceğini ispatlamak istedik. Bunun için böyle bir çalışma yaptık. Buradan başta okul müdürümüz Soner Yılmaztürk Hocamız'a emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma ve öğrencilerime desteklerini esirgemeyen Yalıhüyük esnafına ve Seydişehir esnafına teşekkür ediyorum“ dedi.

 

 

 

 

Beş yüz adet basılan Çanakkale Gazetesi ücretsiz olarak Yalıhüyük ve Seydişehir'de dağıtılıyor.Okuyucuların büyük beğenisini ve taktirini topluyor.

 

Haber: Fatih Atalay

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.