Gündem

Tüfekçi ‘den Cumhuriyet bayramı mesajı

 

Konya Milletvekili Ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Harun Tüfekci’nin “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı

Konya Milletvekili Harun Tüfekçi Yayınladığı mesajda;
“Bizleri aydınlık geleceğimize taşıyan Cumhuriyetimizin 87. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı milletçe kutluyoruz.

Egemenliğin kayıtsız ve şartsız millette olduğu Cumhuriyet sisteminin Türk Milletinin ayrılmaz bir parçası olduğu aşikardır. Cumhurun yani milletin yönetimde kendi iradesini gösterdiği Türkiye Cumhuriyeti, bugünlere milletimizin birliği ve beraberliği ile gelmiştir.

Türk Milleti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiç bir fedakârlıktan kaçınmayarak birlik ve beraberlik içerisinde, hoşgörüsünü, sağduyusunu kaybetmeden ilerleme yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam edecektir.

Cumhuriyetimizin çağdaşlaşma hedefleri doğrultusunda çok daha büyük mesafeler kat edecek, çok daha büyük başarılarla Cumhuriyetimizi taçlandıracağız.

Cumhuriyetimizin 87. kuruluş yıl dönümünü ve Cumhuriyet Bayramımızı gururla, onurla ve coşkuyla kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizin, gazilerimizin, isimsiz kahramanlarımızın aziz hatırasını saygıyla anıyorum.” dedi.

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.