Gündem

MHP adayları Yalıhüyük’te halkla buluştu

MHP Konya Milletvekili adayları seçim çalışmaları için geldikleri Yalıhüyük’te seçmenlerle buluştu.

Seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı Merkez Kahvesi önünde Yalıhüyüklülere seslenen MHP Konya Milletvekili adayı Prof. Dr. Sait Gönen; AKP iktidarında Türkiye çok şey değişti. Ama bu değişim hep olumsuz oldu. Bu hükümet döneminde teröristler dağdan indi. Bu hükümet döneminde Askerimizin başına çuval geçirildi. Bu hükümet döneminde polisimiz tokat yedi. Ekonomimiz alt üst oldu işsizlik arttı, bununla birlikte göç başladı. Çiftçilerimiz 2002 yılında 2 KG buğdaya 1 litre mazot alıyordu. Şimdi 6 Kg buğdaya 1 litre mazot alabiliyor.
Önümüzde ki genel seçimlerde bunlara dur demenin zamanı geldi. MHP sizlerin desteği ile 12 Haziran’da tek başına iktidara gelecek. Türkiye’nin itibarını yükselteceğiz. MHP nin açıkladığı program en gerçekçi yere basan bir projedir.”dedi.
MHP Konya milletvekili adaylarından Zuhal Ekici, Durmuş Ali Açıkel, Faruk Sonkaya ve Yalıhüyük MHP İlçe başkanı Hasan Akyıldız başta İlçe Kaymakamlığı, Belediye ve resmi daireleri ziyaret etti.
Milletvekili adaylarından Zühal Ekici’de ziyareti esnasında yaptığı konuşmada;” MHP olarak en az üç dönem iktidara talibiz. Seçim beyannamemizde de yer alan işçimizden çiftçimize, Memurumuza, esnafımıza nefes aldıracak projeleri hayata geçireceğiz.
Seçim programlarını tamamlayan MHP Konya Milletvekili adayları daha sonra İlçeden ayrıldı.

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.