Gündem

Bülent Tekin Kongre’de güven tazeledi

Ak Parti Yalıhüyük 4. olağan kongresi Yalıhüyük Belediye düğün salonunda yapıldı.

 

Eski Başkanın tek aday olduğu kongreye Konya Milletvekilleri İlhan Yerlikaya, Mustafa Baloğlu, Mustafa Akış, Harun Tüfekçi, Belediye başkanı Celal Özmen ve delegeler katıldı.
Divanın oluşmasının ardından Faaliyet raporunu açıklayan İlçe Başkanı Bülent Tekin Teşkilat olarak görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını belirterek katılımcılara teşekkür etti.
Kongre de Sırası ile Konya Milletvekili İlhan Yerlikaya, Mustafa Baloğlu, Mustafa Akış Ak parti iktidarının Ülkenin umudu olduğunu belirterek Ülkeye hizmetin büyüyerek devam edeceğini konuştular.
Son olarak söz alan Konya Milletvekili Harun Tüfekçi ise Suğla sulama projesi ile bölgeye büyük bir hizmetin geldiğini belirterek, İlçenin büyük oranla çiftçilikle uğraşıldığı düşünüldüğünde projenin faaliyete geçmesi ile ürün çeşidinin artacağını belirtti.
146 delegenin 71 oy kullanıldı 71’de geçerli sayıldı.
Yönetim kurulu:
Asil Üyeler; Bülent Tekin, Nedim Özmen, Mustafa Sezer,Naci yıldız,Bayram Gözel,Kemal Güney,Osman Karagöz,Ramazan Atak,Seyfettin Çetin,İsmail Bilge,Necat Ak,Muharrem Kara,Veysel Alper,Hasan Topkara,
İl delegeleri:
Asil üyeler; Bülent Tekin, Celal Özmen, Niyazi Atalay, Bayram Gözel, Melek Soylu

 

 

 

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.