Gündem

“TAPUDA BİR GÜN” ayakta alkışlandı

Tapu ve Kadastro çalışanlarının tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı.

Konya Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü personelinin sahne aldığı “TAPUDA BİR GÜN” adlı tiyatro gösterisi Meram Belediyesi Konevi Kültür Merkezinde  sahnelendi.
Meram Belediyesinin destekleriyle hazırlanan Konya’ nın üst düzey yöneticilerinin de izlediği Tapu ve Kadastro Konya Bölge Müdürü Tugay Kaya’ nın yazdığı  Konevi Kültür Merkezi Yönetmeni Mustafa Akbulut’ un düzenleme ve yönetmenliğini yaptığı “TAPUDA BİR GÜN” oyununda Tapu Müdürlüklerinde yaşanan günlük olaylar bazen eğlenceli bazen düşündürücü şekilde anlatıldı.
Bir işlem için sunulan vekaletnamenin nasıl doğrulandığı, kimlik belgesinin, imza örneklerinin nasıl araştırıldığı eğlenceli bir şekilde anlatılan oyunun en önemli özelliği de oyuncuların ve teknik ekibin tamamının kurum personeli olması.
İzleyicilerin dakikalarca ayakta alkışladığı oyunun sonunda konuşan Bölge Müdürü Tugay Kaya amaçlarının kurumun tanıtımına katkıda bulunmak olduğunu, çalışanlarının nasıl bir ortamda çalıştıklarını göstermek ve tüm belgelerin taşınmaz ve tapu malikinin güvenliğini sağlamak adına istendiğini anlatmak ve kurum çalışanlarımızın istediklerinde güzel şeyleri de başarabileceklerini göstermek olduğunu söyledi.

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.