GündemSpor

Yalıhüyük’te halı saha kapalı olacak

Yalıhüyük’te Halı saha kapalı olarak yapılacağı, üç ay içerisinde hizmete gireceği  kaydedildi.

 İl Genel Meclisi Üyesi Niyazi Atalay İnşaatına başlanan Halı saha tesisinin kapalı olarak yapılacağının müjdesini verdi.
Konu ile iligili olarak Haber sitemize açıklamalarda bulunan İl Genel Meclisi üyesi  Niyazi Atalay İnşaatına başlanan Halı saha için yeni  gelişmelerin yaşandığını belirterek;Halı saha için 2012 yılında 90 bin TL,2013 yılı için 90 Bin TL ödenek ayırtmıştık.Halkımızın talebi ile Yapılacak halı sahanın kapalı olması gerektiği yönündeki görüşleri dikkate alarak girişimlerimiz  sonucu 25 bin TL ek bütçe ile branda ile kapalı hale getirilecek.’’diye  konuştu.
İl Özel idaresi Spor  komisyonundan konunun görüşülerek karara bağlandığını belirten Atalay, Halı saha tesisinin 3 ay içerisinde tamamlanmasını planladıklarını inşaat çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Atalay Tesisin yapımının tamamlanmasının ardından soyunma odalarının da ayrıca ek bir ödenekle gerçekleşeceğini belirtti.
Uzun yıllardır halı saha özlemi çeken Yalıhüyük spor severleri açısından önemli bir gelişme olacağı, gençlerin sportif  faaliyetlerini daha iyi bir ortamda yapabileceği belirtildi.

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.