Gündem

Yeni Başkan Muzaffer Küçük oldu

Kumluca S.S. Su Ürünleri Kooperatifinin başkanlığına  Muzaffer Küçük  seçildi.

Merkezi Kumluca Köyünde bulunan Suğla Barajındaki su ürünlerinin üremesi, korunması ve zenginleştirilmesi gibi konularda hizmet veren Kumluca Su Ürünleri Koopetarifinin Kumluca İlköğretim Okulunda yapılan Olağan Kongresinden sonra delegelerden en fazla oyu alan Gökyühük’ten Muzaffer Küçük yeni başkan seçildi.
Yalıhüyük, Gökhüyük, Kumluca,  Çiftlik, Çatmakaya,Susuz, Ortakaraören, Kesecik, Akise, Gölyüzü kasaba ve köylerinde ikamet eden balıkçıların üye olduğu kooperatif de 112 delegenin oy kullandığı  Divan Başkanlığını Hasan Hüseyin Cansever’in seçimde yeni seçilen Muzaffer Küçük’ün yönetimi ise Sezai Yılmaz ve Mevlüt Yeşil’den oluştu.
Başkan Küçük yaptığı açıklamada, “Suğla Gölü biz balıkçılar için bir ekmek kapısıdır.  Üyelerimizin menfaati doğrultusunda aralarında ayrım yapmadan adil bir hizmet vermeye çalışacağız.  Bu gölde yaşayan tüm canlıları koruyup zenginleştirmek kooperarifin en asil görevleri arasındadır. Bizim en önde yapacağız işlerden birisi Suğla Gölünün kirlenmemesine müsaade etmeyeceğiz. “ şeklinde konuştu.

 

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.