Bölge HaberleriGündemYalıhüyük Gündemi

YALIHÜYÜK BİR MARKETE DAHA KAVUŞTU

IMG_4671

Yalıhüyük Cumhuriyet Meydanında Gürbüz Market açılışı dualarla gerçekleşti.

Cuma Namazı sonrası İlçe Kaymakamı Ali Polat, Belediye Başkanı Hasan Koçer, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Arslan, Kamu kurum kuruluş ve sivil toplum örgütü temsilcileri ve Kalabalık bir Halk topluluğu ile gerçekleşen Market Açılışının duasını İlçe Müftüsü Muhammet Ali Özer yaptı.

Mustafa ve Hasan Gürbüz kardeşlere ait Gürbüz marketin açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Ali Polat, Belediye Başkanı Hasan Koçer ve İlçe müftüsü birlikte kesti.

Açılış dolayısı ile ilk alış verişi İlçe Kaymakamı Ali Polat ve Belediye Başkanı Hasan Koçer yaparken İşletme sahibi Mustafa ve Hasan Gürbüz’e hayırlı olsun temennisinde bulundular.

İşletme sahiplerinden Mustafa Gürbüz’de Katılımlarından dolayı tüm hazuruna teşekkür ederek; Amacımız İlçemizde Market ihtiyacını gidermek, Halkımıza en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşterilerimize şu müjdeyi veriyoruz. Artık fiyatlarımız Seydişehir ve Bozkır’dan daha hesaplı, marka ürünlerimiz çeşitlerimiz oldukça fazla.’’diyerek Yalıhüyük Halkının çevre ilçelere değil kendi esnafına sahip çıkacağını umduğunu ifade etti.

Açılış sonrası Pasta ve Meyve suyunun ikram edildiği programda Yalıhüyük Halkının da yoğun ilgi göstermesi gözlerden kaçmadı.

 

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.