Bölge HaberleriGündemPolitika Haberleri

CHP ADAY ADAYI FİLORİNALI’DAN TEŞEKKÜR

DSCF8359
Aday Adayı CHP ilçe teşkilatı ziyaretinde ön seçimin demokrasiyi güçlendirmenin bir yöntemi olduğunu belirtti.Konya’da CHP’nin ön seçime girmesinde Seydişehir CHP örgütünün ve sayın başkanı Yunus Uysal’ın büyük katkısı olduğunu söyleyerek kendisine teşekkür etti.
İlçe teşkilatı ziyaretinde yaptığı açıklamada Gülsüm Filorinalı’dan :”Konya milletvekili aday adayı aynı zaman CHP yüksek disiplin kurulu üyesiyim. Partimizin milletvekili seçiminde uygulayacağı aday tespitine yöntemine uygun olarak partimizin meclisimizce Konya’da koşulsuz, kontenjansız ön seçim kararı alınmıştır.Ön seçim tabi ki parti içi demokrasiyi güçlendiren bir yöntemdir.Bu açıdan hepimiz çok mutluyuz.
Ön seçim kararının alınmasında destek olan il yönetimi, il başkanı olmak üzere başta Seydişehir ilçe başkanımız sayın Yunus Uysal, Seydişehir ilçe örgütü ile birlikte Konya’nın diğer ilçe örgütlerinin destek ve mücadelesi asla yabana atılamaz. Kendilerine bu açıdan bir kez daha teşekkür ediyorum.
Mücadelemiz zaferle sonuçlandı diyelim.Ön seçim kararını aldık partimizde bir bayram havası var.Ön seçim tabi ki partiye büyük bir hareketlilik ve dinamizm getirmiştir.Bunun da çok güzel sonuçları olacaktır.Ön seçim sonucu belirlenen adaylar listesi tartışmasız herkes tarafından belirlenecek ve biz böylece tüm enerjimizi genel seçimlere aktaracaz.Bu da partimize oy artışı ve genel başarı olarak geri gelecektir.”
Kısaca kendimden bahsedecek olursam: Siyasete 1990 yılında İstanbul SDHP gençlik kollarında başladım.1990 yılında Ereğli genlik kollarına üye oldum.Partimin çeşitli kademelerinde görev yaptım.Kadın kolları da başta olmak üzere Cumhuriyet Halk Partisi ve Sosyal Demokrat halkçı partisinin birleşmesinden sonra da CHP üyeliğim başladı.İl delegesi, mahalle delegesi ve 2012 yılından itibaren halen Konya kurultay delegesi aynı zaman da 18. Olağanüstü kurultayımızda çarşaf listeyle yapılan seçimler sonucun da partimizin yüksek disiplin kurulu üyeliğine seçildim ve hala bu görevde genel merkezde devam etmekteyim.Kısaca söylemek gerekirse: “BİR AVUÇ TOPRAK BİRAZ DA SUYUM BEN, NEYİMLE ÖVÜNEYİM İŞTE BUYUM BEN..” dedi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.