Bölge HaberleriGündemKültür Sanat Haberleri

RAMAZAN EĞLENCESİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

RAM (3)

Yalıhüyük Cumhuriyet Meydanında Ramazan şenliği büyük ilgi gördü.
Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen şenliğe İlçe Kaymakamı Ali Polat, Garnizon Komutanı Cumhur Dilli, Belediye Başkanı Hasan Koçer ve diğer protokol yetkililerinin yanı sıra İlçe halkı yoğun ilgi gösterdi.
Çeşitli skeçlerin oynandığı, Hacivat ve Karagöz tiplemeleri Özellikle çocukların büyük ilgisini çekerken İlçe halkının da beğenisini kazandı.
Organizasyon ile ilgili olarak konuşan Belediye Başkanı Hasan Koçer;’’Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu Ramazan ayı içinde de Büyükşehir Belediyemizle ortaklaşa düzenlediğimiz Toplu İftar yemeği ile bir olduk, beraber olduk.Organizasyonda emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.Bu ramazan ayı içinde yine başka bir Ramazan etkinliği ile karşınızdayız.Seydişehir Belediyemizle birlikte organize ettiğimiz Ramazan Şenliklerini siz değerli hemşerilerimizle paylaşıyor olmaktan onur duyuyorum.Yine Seydişehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tutal’a huzurlarınızda teşekkür ediyorum.
Etkinliğimizde hoşça vakit geçirmeniz dileği ile birlikte Yarın İdrak edeceğimiz Mübarek Ramazan Bayramınızı şimdiden kutlar, Tüm İslam alemine Hayırlar getirmesini temenni ederim.’’dedi.
Dolu dolu geçen Ramazan etkinliği izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.