GündemÜlke GündemiYalıhüyük Gündemi

TAPU KADASTRONUN KURULUŞUNUN 169. YILINDA YALIHÜYÜK’TE ETKİNLİK YAPILDI

Tapu Kadastro Müdürlüğünün 169. kuruluş yılı nedeniyle İlçe Kaymakamı Ali Polat ve Daire Müdürleri Yalıhüyük Tapu Müdürlüğüne tebrik ziyaretinde bulundu.
Yalıhüyük Kaymakamı Ali Polat İlçe Tapu Müdürlüğü ziyaretinde, Tapu ve Kadastro Müdürlüğünün 169. Kuruluş yılını kutlayarak çalışanlarına başarı diledi.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Tapu Müdür Vekili Ömer Yayla;’’ Müdürlüğümüzün 169. Kuruluş Yılında ziyaretlerinizden dolayı onur duyduk. Bu mutlu günümüzde davetimize icap ettiğinizden dolayı teşekkür ederim. Yalıhüyük Tapu Müdürlüğü olarak Genel müdürlüğümüzün, Misyon Vizyon ve Kalite politikasını en üst düzeyde uygulamaya gayret gösteriyoruz. İlçemizde Vatandaş Memnuniyetimiz çok yüksek durumdadır.
Her Yıl Seydişehir Gazeteciler Cemiyetinin Seydişehir’de organize ettiği Kadastronun kurucusu Defter-i Hakani Nazırı Mahmut Esat Efendi’nin anma programına katılarak başladığımız Kuruluş yıldönümü etkinliklerini Kaymakamım Sayın Ali Polat Öncülüğünde Daire amirlerimizle sohbet ve Kaynaşma günü olarak Müdürlük binamızda bir etkinlik düzenledik.’’diye Konuştu.
Yalıhüyük Tapu Müdürlüğünde gerçekleşen enkinlikte davetlilere ikram yapılmasının ardından sona erdi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.