Eğitim HaberleriGündemYalıhüyük Gündemi

BAŞKAN KOÇER ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

24 Kasım  Öğretmenler  günü dolayısı ile  Yalıhüyük  Belediyesi Öğretmenlerle bir araya geldi.

Belediye  Düğün salonunda  gerçekleşen  yemekli toplantıya  İlçe  Kaymakamı  Yakup  Güven, Belediye  Başkanı Hasan Koçer,İlçe  daire amirleri ,Öğretmenler ve  Belediye  personeli katıldı.

Açış  konuşmasını yapan İlçe  Milli Eğitim  Müdürü  Nizamettin Doğan, Belediye  başkanının  bu nazik  daveti dolayısı ile teşekkür ederek başladığı konuşmasında; Sağ Olsun  Belediye  Başkanımız  her yıl  24 Kasım  öğretmenler günün de bizleri yalnız bırakmıyor. İlçemiz Milli  Eğitim müdürlüğü bünyesinde bulanan Okullarımıza desteğini yardımını esirgemiyor. Kendisine  bu  nazik daveti için çok teşekkür ediyorum.’’dedi.

Daha  sonra söz  alan Belediye  Başkanı Hasan Koçer’de Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir yeri olduğunu ifade ederek;Öğretmenlerimizi sadece 24 Kasım da değil  her gün ansak yeridir.Onlar  bizleri yetiştiren ışık tutan ve  Kutsal  görevlerini ifade eden özel  insanlardır.Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyor,Sağlık sihat  ve  başarılar diliyorum.’’diyerek sözlerini tamamladı.

Öğretmenler için hazırlanan yemek programının ardından Başkan Koçer günün  anısına Öğretmenlere Kalem  hediye etti.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.