Bölge HaberleriDernek HaberleriGündem

BAŞKAN KOÇER İSTANBUL ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Bozkırlılar Vakfının daveti üzerine İstanbul’a giden Belediye Başkanı Hasan Koçer, ziyaretleri ile ilgili olarak açıklama yaptı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul Bozkır Vakfının düzenlediği arabası günü programına Bozkır, Ahırlı ve Yalıhüyük Belediye Başkanları yanı sıra Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız,23. Dönem Milletvekili Hüsnü Tuna, Bozkır, Yalıhüyük, Ahırlı İstanbul Dernek başkanları katıldı.

Bölgenin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda, Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ile bir araya gelen Başkan Hasan Koçer, Yalıhüyük’ün sorunlarını yapılması gereken projeler hakkında bilgi vererek Milletvekili Ziya Altunyaldız’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Altunyaldız’da Yalıhüyük’ün güzel  hizmet aldığının altını çizerek, Bozkır yolu Caddesi için yapılacak  sıcak asfatlama çalışmalarının gerçekleşeceğini, bu güzergahtaki Elektrik Havai hatlarının yer altına  alınacağını Medaş  Genel  Müdürlüğünde yapılan toplantıda kararı alındığını ifade etti.

Başkan  Koçer Daha  sonra  İstanbul’da Faaliyet  gösteren Yalıhüyüklüler derneği yöneticileri ile   bir araya gelerek hasbihal etti.İlçede yapılan  hizmetler ve  projeler  hakkında  bilgi verdi. Sorunlarını dinledi.Başkan  Koçer Kurban  Bayramı 3. Günü gerçekleşecek  Gölcük  Yayla  şenliği içinde görüş alışverişinde  bulundu. Şenlik  çalışmalarının şimdiden  başladığı bilgisini vererek bu  konuda tekrar  bir  istişare toplantısı yapılacağını ve bir araya  geleceklerini ifade etti.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.