Bölge HaberleriSpor

MUAY THAİ SPORCULARIMIZIN HEDEFİ DÜNYA ŞAMPİYONASI

Yalıhüyük İlçe  Emniyet Amirliğinde Polis  Yuğfer  Kozan’ın oğlu Dursun Ali Kozan Büyükler Türkiye Muay Thai Şampiyonası’nda 3. Oldu.

Türkiye Muay Thai Şampiyonası’nda büyük başarı kazanan Seydişehir sporcuları, Avrupa ve Dünya şampiyonasına gidip ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.

13-18 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda 1 Altın, 2 Bronz madalya kazanan Belediye Spor Kulübü Muay Thai sporcuları, hedeflerini büyüterek önce Avrupa, sonra Dünya Şampiyonasına katılmak istiyorlar.

Antalya’da ki Türkiye Şampiyonası’nda Seydişehir’i temsil eden 15 sporcudan altın madalya kazanan Mustafa Tunahan ÇAKIR, bronz madalya kazanan Dursun Ali KOZAN ve Büşra TUNÇ başarıları ile ilçemizi onurlandırmışlardır.

Ercan Özhan Gençler ve Büyükler Türkiye Muay Thai Şampiyonası’nda 3. olan Dursun Ali Kozan:

“Arkadaşlarımızla beraber Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda ilçemizi en güzel şekilde temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Bundan sonra ki hedefimiz Avrupa ve Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Bu başarımızda başta velilerimizin, Belediye Başkanımız Mehmet Tutal’ın, Antrenörümüz Serkan Yıldız ve eşinin büyük emekleri var. Bu değerli büyüklerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.