GündemÜlke GündemiYalıhüyük Gündemi

POLİS HAFTASI DÜZENLENEN ETKİNLİKLE KUTLANDI

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Yıl dönümü vesilesiyle Yalıhüyük  İlçe  Emniyet amirliği tarafından program gerçekleştirildi.

Program, Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına İlçe Emniyet Amiri Dursun Ali  Özer’in çelenk sunması, saygı duruşu akabinde İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

İlçe  Kaymakamı Yakup Güven ve İlçe  protokolü emniyet amirliğini ziyaret ederek Polis gününü kutladılar. Çeşitli  ikramların gerçekleştiği programda, Polis ve Jandarma ekiplerinin günün her saatinde her iklim şartlarında görev yaptığını söyleyen Kaymakam Güven: “Polisimizin 173. Kuruluş yılını kutlar, şehit  polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.” dedi.

Polis günü etkinlikleri Yalıhüyük  Merkez camiinde kılınacak öğle namazından sonra şehit emniyet güçleri için okutulacak mevlidi şerifle sona erecek.

Polis  haftası etkinliklerine İlçe  Kaymakamı Yakup  Güven, Belediye Başkanı Hasan Koçer, İlçe  Jandarma Komutanı Hakan Doğan, İlçe Emniyet Amiri Dursun Ali Özer, Ak Parti İlçe Başkanı  Seyfeddin Pişkin’in yanısıra daire amirleri de katıldı.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.