Bölge HaberleriDernek HaberleriGenel

İSTANBUL YALIHÜYÜKLÜLER DERNEĞİ KERMES DÜZENLEDİ

İstanbul Yalıhüyüklüler Derneği İstanbul Bağcılarda kendi binasında Kermes düzenledi.

Gıda, Giyim, Ayakkabı  ve  zücaciye  başta olmak  üzere birçok çeşitle açılan kermese Yalıhüyük başta olmak üzere  İstanbul da yaşayan  Yalıhüyüklüler, Bozkırlılar ve birçok misafir  ilgi gösterdi.

Gelirinin dernek faaliyetlerde kullanılacağını ifade eden Başkan Mustafa Minaz Kermese ilgi gösteren ziyaret eden herkese teşekkür etti.Başkan  Minaz; ’İstanbul Yalıhüyüklüler derneği olarak birçok program ve faaliyet gerçekleştirdik. Sıla Hasreti çeken arkadaşlarımızı bir araya getirmeyi birlik ve beraberliği sağlamayı hedefledik. Kış aylarında geleneksel  hale  gelen arapaşı programları, Bahar aylarında  piknik şölenleri düzenleyerek İstanbul da yaşayan hemşerilerimizle birlikte olduk. Dernek binamızda Kermes düzenleyerek gelirini dernek faaliyetlerinde kullanmak daha güzel projelere imza atmak adına Şahsım ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız üyelerimizle birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Kurban bayramı 3, günü  Yalıhüyük Belediyemiz ile birlikte düzenleyeceğimiz  Gölcük yayla şenlikleri öncesi de bu kermesimiz  bir ön çalışma oldu.Kermesimize  maddi ve  manevi destek veren tüm  hemşerilerimize  katılımcılarımıza teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. ’dedi.

30 Haziranda açılan kermes ’in 3 Temmuz’a kadar açık kalacağı belirtildi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.