Gündem

Başkan Koçer’den Regaip kandili mesajı

Yalıhüyük Belediye  Başkanı  Hasan  Koçer Üç ayların  başlangıcı olan Regaip  kandili dolayısı ile  bir  mesaj  yayımladı.

Kandillerin  insanların kalplerini  bir birine  yaklaştıran komşuluk  akrabalık ,kardeşlik  ve  dayanışma duygularını arttıran özel  geceler  olduğunu ifade eden  Başkan  Koçer;’’ Bir kez daha hep birlikte Allah’ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaib Kandili’ne erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Böylesi günler kalplerimizi sevgiyle dolduran, birbirimize hoşgörülü ve saygılı olmamız gerektiğini bizlere hatırlatan, kardeşlik, arkadaşlık, yardımlaşma gibi duygularımızı arttıran ve biz kullarını Allah’a yakınlaştıran günlerdir. Bu mübarek günler vesilesiyle aramızdaki çekişmeleri kaldıralım, kırgınlıkları bir tarafa bırakalım, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için bir arada olalım. Bu güzel günde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hâkim olmasını temenni ediyorum.

Bu gün ve gecelerin en iyi şekilde değerlendirilerek, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm insanlar arasında yayılması dileğiyle,Hemşerilerimizin, ülkemizin ve bütün İslam âleminin üç ayları ve Regaib Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.