Bölge HaberleriGenel

Yalıhüyük Kaymakamlığından İftar Yemeği

Yalıhüyük Kaymakamlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü tarafından belirlenen vatandaşlara yönelik   iftar  programı düzenlendi.

Yalıhüyük Hükümet Konağı  önün de gerçekleşen  iftar  programı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürlüğü tarafından belirlenen vatandaşlara yönelik verilen  iftar  yemeği memnuniyetle karşılandı.

İftar yemeğinde konuşan Kaymakam Muhammed Deniz Kılınç Vakfı personelimiz ve Mütevelli Heyetimiz ile birlikte yalnızca bu tür akşamlarda değil, her zaman vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız. Devletimizin imkânlarını ailelerimize ulaştırmak, sosyal devletin unsuru olarak bizim görevimizdir. Bizler bu görevi ifa etmek için burada bulunmaktayız.’ diye konuştu

Kaymakamlık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından verilen iftar yemeği organizasyonuna Kaymakam Muhammed  Deniz  Kılınç’ın yanı sıra  yanı sıra Belediye Başkanı Hasan  Koçer,İlçe  Jandarma Komutanı Hakan Doğan, İlçe  Emniyet  amiri Ömer  Sevsarı İlçe Tarım Müdürü Mevlüt  Semerci, İlçe Müftüsü Önder Özkan, Sosyal yardımlaşma  ve  dayanışma  vakfı  Müdürü Murat  Yılmaz, vakıf personeli katıldı.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.