Gündem

Kaymakam Kılınç Yaşlı ve asker ailelerini ziyaret etti

Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç ve Belediye Başkanı Hasan Koçer Yaşlıları ve asker analarına ziyarette bulundu.

Yaşlı,hasta vatandaşları ve asker ailelerini ziyaret eden Kılınç; yaşlıları ziyaretlerinde, bir sıkıntıları olup olmadığını sorarak ihtiyaç halinde her zaman yanlarında olacaklarını ve bütün sıkıntıları ile ilgileneceklerini, kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti.

Asker ailelerini de unutmayan Kaymakam Kılınç ailelerle tek tek ilgilendi. İhtiyaçlarının olup olmadığı konusunda bilgi aldı.

Yalıhüyük’te yaşayan yaşlılar’dan 92 yaşındaki Ayşe Güney Kaymakam Kılınç ve  Belediye  Başkanı  Hasan Koçer’in ziyaretine çok sevindiğini ; bizleri unutmayan bizim hal ve hatırımızı soran devlet büyüklerinden Allah razı olsun.Allah sizlere Hz. Ali Gücü kuvveti versin tuttuğunuz altın olsun.’’şeklinde dua etti.

Kaymakam Muhammed Deniz Kılınç,’ın yaşlı ve asker aileleri ziyaretine Belediye Başkanı  Hasan Koçer,İlçe Sosyal yardımlaşma vakfı müdürü Murat  Yılmaz’da eşlik etti.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.