Bölge HaberleriGenelGündem

Başkan Akgül’den komşu buluşmaları programı

Ahırlı İlçesi Belediye Başkanı İsa Akgül komşu buluşması adlı toplantılarının ilkini Ahırlı İlçesine bağlı Akkise Mahallesi Millet kıraathanesinde gerçekleştirdi.

Akkise ’deki programda İlçeye bağlı Çukurbucak mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile Başkan Akgül’e sorunlarını istek ve temennilerini iletti.
Vatandaş konuşuyor başkan dinliyor adlı Komşu Buluşması programının amacını komşuluk ilişkilerini güçlendirmek, mahallenin sorunlarını birinci ağızdan dinlemek olduğunu ifade eden Başkan İsa Akgül;’’ Gerçekleşen komşu buluşmasında Mahallenin sorunları, çözüm noktaları ele aldık. Yapılacak projeler konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Onlarla hasbihal ettik. Çok verimli geçti. Bundan sonra da diğer mahallelerimizde aynı uygulamayı sürdüreceğiz. ’dedi.
Çukur bucak mahallesi sakinleri ile gerçekleşen Vatandaş konuşuyor başkan dinliyor adlı komşu buluşmasına Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Özalp, CHP ilçe başkanı Veli Ever mahalle muhtarı Nevzat Gültekin Belediye Meclis üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.
İlginin yoğun olduğu programda Çiğ Köfte ikramı ile Program sona erdi.

 

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.