Bölge HaberleriDuyurularGenelGündemYalıhüyük Gündemi

LÜTFEN EVDE KAL YALIHÜYÜK

Toplum olarak alınan tedbirlere uymak davranışlarımızda kalıcı ve etkili değişimler geliştirip bunları samimiyet, inat ve gayretle sürdürmek, önümüzdeki en etkili ve hızlı çözümdür.

Sosyal izolasyon, yani 14 gün kuralı. Mesela sosyal mesafe, yani bir metre uzaklık ve hatta tecrit meselesi. Mesela el yıkama ve kişisel temizlik konusu dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür.

Aşısı olmayan, ilacı net ve açık olarak bilinmeyen ciddi bir “salgın hastalık” var karşımızda. Anlaşılan o ki en etkili sonuç bizim de bu savaşa katılmamız halinde alınabilecek.Kurallara uymamız  halinde en az hasarla  bu belanın üstesinden geleceğiz.

65 Yaş üstü büyüklerim,20 yaş altı kardeşlerim biliyorum. Evde kalmak zor ,sıkıcı, ama  hayat eve sığar.Tedbir almadan Allah korusun virüse yakalanıp hastane  tavanına bakmak kadar  kötü değil evde yaşamak. Bu günler geçecek

Lütfen evde kalalım. Evde  kalmakla  sadece  kendimizi değil çevremizin de sağlığına  katkı sağlamış olacağız.Bu bela  bitsin acısını fazlası ile  çıkaracağız  hep birlikte inşallah.

 

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.