Bölge HaberleriGenelGündemYalıhüyük Gündemi

Yalıhüyük Kaymakamı Yasin Şahin göreve başladı

Bakanlık onayı ile Yalıhüyük’e atanan Kaymakam Yasin Şahin 14.09.2020 tarihi itibari ile göreve başladı.

Kaymakam Yasin Şahin’in Özgeçmişi

07.07.1989 Trabzon/Yomra doğumlu Kaymakamımız Yasin ŞAHİN ilk, orta ve lise tahsilini Trabzon’da tamamladı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2012 yılında ikincilikle mezun oldu.

2016 Haziran ayı itibariyle Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı Gökdere Vergi Dairesi’nde Gelir Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı.

2018 yılında açılan Kaymakamlık sınavını kazanarak Ardahan Valiliği Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

İl merkez stajına müteakip sırası ile Diyarbakır/Sur ve Yalova/Armutlu İlçelerinde refiklik stajlarını tamamladı.

30.05.2019 tarihli Bakanlık Onayı ile Bursa İli Harmancık ilçesinde yaklaşık bir yıl Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. Görevi sırasında sürdürdüğü başarılı çalışmaları nedeniyle Bursa Valisi Yakup CANBOLAT tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.28.05.2020 tarihli Bakanlık Onayı ile Karaman ili  Kazımkarabekir İlçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu.

11.09.2020 tarihli Bakanlık Onayı ile Yalıhüyük Kaymakamlığına atanan   Yasin ŞAHİN,14.09.2020 tarihinde İlçemizdeki görevine başladı.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

2 yorum

  • Hayırlı olsun sevgili Kaymakamım.. Allah utandırmasın, başarılarının devamını diliyorum

  • gördüğünuz göreceğiniz en Iyi hizmet adami hizmet ve millet vatan aşkı ile bikmadan yorulmadan halkına hizmet eden devlet adamıdır. RABBIM yolunu kutlu ve muzaffer EYLESİN. Ramazan DURMUS / BURSA

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.