Güneş Sınava Hazır

featured

Güneş ve Güneşim Özel Öğretim kurumları kurucu müdürü İsmail Saylam, 17-18 Haziran tarihlerinde 2 aşamalı olarak yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı  (YKS) ile ilgili değerlendirmeler de bulundu .

Rekor başvurunun yaşandığı bu yıl YKS’nin 1’inci oturumu Temel Yeterlilik Sınavı’na (TYT) 3 milyon 498 bin 18 kişi, 2’nci oturum olan Alan Yeterlilik Sınavı’na (AYT) 2 milyon 556 bin 350 kişi ve 3’üncü oturum olan Yabancı Dil Testi ‘ne (YDT) ise 335 bin 786 üniversite adayının başvuru yaptığı ÖSYM başkanlığı tarafından açıklanmıştır .

Bu kadar yoğun katılımın olduğu tüm kazanımların iki sınavla ölçüldüğü seçmeye dayanan bir sistemde öğrencilerimiz sınava hazırlanırken  zorunlu olarak hem akademik hem de ruhsal ve psikolojik olarak desteğe ihtiyaç duymaktadırlar . Alanlarında uzman tecrübeli öğretmenlerimizle sisteme uygun kullandığımız güçlü ve kaliteli kaynaklarla yaptığımız düzenli denemeler bu denemelerin sonucuna bağlı programlar oluşturarak ödevlendirme, ödev takibi, soru çözümü ve konu tekrarı etüdü çalışmalarıyla akademik olarak öğrencilerimizi sınava hazırlarken, güçlü ve yetkin rehber öğretmenlerimizle de her öğrencimizin biricikliğinden hareketle aktif rehberlik çalışmaları yürütüyoruz . Bu bağlamda elde edilen bilgiler doğrultusunda öğrencimizin akademik ve psikolojik durumlarıyla ilgili okul öğretmenleri ve velilerimizle sürekli iletişim halinde bulunuyoruz . Temel amaç öğrencilerimizin yapabileceğinin en iyisini yapmasını sağlamaktır .

8 yıldır ilçemizde güven, disiplin ve istikrarlı yönetim anlayışı ve uygulamalarıyla faaliyetlerini sürdüren Seydişehir’in eğitim güneşi Güneş ve güneşim özel öğretim kurumları öğrencileri sınavlara hazırlayan tüm okul yönetici ve öğretmenlerini kurumumuz öğretmenleri ve çalışanlarına teşekkür eder, sınava girecek tüm öğrencilere zihin açıklığı diler .

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
emoji-5
Emoji
Güneş Sınava Hazır

Bültenimize abone olun, yeni haberleri bildirelim.

Yalıhüyük hakkındaki yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlatın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yalıhüyük.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!