Yalıhüyük’te öğrenciler karne sevinci yaşadı

 

Yalıhüyük’te Eğitim ve Öğrenim gören 231 öğrenci yılsonu karnesini aldı.

18 Haziran 2010 - 22:54 'de eklendi ve 1074 kez görüntülendi.
Yalıhüyük’te öğrenciler karne sevinci yaşadı

 

Yalıhüyük’te Eğitim ve Öğrenim gören 231 öğrenci yılsonu karnesini aldı.

 

Yorucu bir eğitim öğretim yılı geçiren öğrenciler Okulların yaz tatiline girmesi nedeniyle karne sevinci yaşadılar.
Yalıhüyük Merkez İlköğretim Okulunda karne dağıtımı yapıldı. Okulun 5. sınıf öğrencilerinden Emine Ayça Tenik 93,17 lik derecesi birinciliği,6. sınıf öğrencisi Alperen Çınar 91,70 ile ikinciliği ve 5. Sınıf öğrencilerinden Gülbahar Koçak İse 91,16 lık derecesi ilk üçe girmeyi başardılar. Başarılı öğrencilere Öğretmenleri tarafından hediyeleri ve takdir belgeleri verildi.
Karne töreninde yaşanan tek burukluk ise Okul Müdürü Behçet Saday ve ÇPL Lisesi öğretmenleri ile birlikte toplam sekiz öğretmenin atamalarının başka İllere çıkmasıydı. Tören sonunda Okul Müdür vekili Behçet Saday Öğrenci velileri ve öğrencileri ile helalleşti.
Yaklaşık 13 yıldır Yalıhüyük’te görev yapan Merkez İlköğretim Okulu Müdürü Behçet Saday ;’’İlk görev yerim burasıydı. Bu İlçede Çok güzel günlerimiz geçti. Görev süremiz boyunca Öğrencilerimize en iyisini vermeye çalıştık. Bizlere Gösterdikleri yakın ilgiden dolayı Tüm Yalıhüyük Halkına saygılarımı sunuyor öğrencilerimize bundan sonraki Eğitim ve öğretim yıllarında üstün başarılar diliyorum’’dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER