Gündem

Yalıhüyük’te Kutlu doğum etkinlikleri

Kutlu doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde Yalıhüyük’te düzenlenen program ilçe  halkı  tarafından yoğun ilgi  gördü.

Yalıhüyük Belediye düğün salonunda düzenlenen program’a İlçe Kaymakamı Muharrem Eligül, Belediye Başkanı Celal Özmen, İlçe Müftüsü Mustafa Öztürk, İlçede faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluş temsilcileri katılırken, Geceye davet edilen Selçuklu Vaazı Muzaffer Dereli konuşmacı olarak katıldı.
Programın sunuculuğunu İlçe müftülüğünde görevli Yusuf Çakıcı yaptı. Açılış konuşmasını isi İlçe Müftüsü Mustafa Öztürk gerçekleştirdi.
Yalıhüyük’te öğrencilerden oluşan Peygamber sevdalıları ilahi gurubunun seslendirdiği birbirinden güzel ilahiler salonunu dolduranlar tarafından büyük beğeni topladı.
Öte yandan Yalıhüyük Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin katıldığı Peygamberimizin merhamet eğitimi ve topluma kazandırdıkları adlı kompozisyon yarışmasında birinci olan kompozisyonları okunurken, yine bu kompozisyon yarışmasında birinci olan Ayşenur Karagöz’e 100,ikinci olan Duygu Aslan’a 75,üçüncü olan Huriye Acar50 TL para ödülü verildi.
Geceye konuşmacı olarak katılan Selçuklu Vaazı Muzaffer Dereli’nin Hz. Peygamberin merhamet eğitimi konulu konuşması ilgi ile dinlendi.

Gecenin sonunda peygamber sevdalıları ilahi gurubuna protokol tarafından kitap hediye edildi.
Not: Haberin videosunu geniş bir şekilde videolar bölümünde yayınlayacağız.

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.