Gündem

Başkan Özmen’den Kurban Bayramı mesajı

Yalıhüyük Belediye Başkanı Celal Özmen, yaklaşan Kurban Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Celal Özmen Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, Tüm İslam Âleminin bayramını en içten dilekleriyle kutladığını ifade etti.
Başkan Özmen; bayramların, birlik, mutluluk ve bir paylaşım olduğunu belirterek; “ Bayramlar, milli ve dini duyguların yoğunlaştığı, inanç ve geleneklerin heyecanla yaşandığı, toplumda milli birlik şuurunun daha da kuvvetlendiği, mutluluk, dayanışma ve paylaşma günleridir. Bütün bu değerleri özünde barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle “yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmayı” simgelemektedir. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalı, her türlü dayanışmayı ve bütünlüğü güçlü bir şekilde desteklemeliyiz. 
Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz. Değerli hemşehrilerimle birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa, İslam âlemine ve ülkemize, YalıhüyükÜmüze sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum “dedi.

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.