Politika HaberleriYalıhüyük Gündemi

KALAYCI YALIHÜYÜK ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, İlçe gezilerine aralıksız devam ediyor.

Seçim bölgesi Konya’da çalışmalarını sürdüren MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve 1. sıra milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, Yalıhüyük’te esnaf gezisi yaptı, mahallelerinde seçmenle buluştu.

MHP İlçe Başkanı Hasan Akyıldız ve partililerle bir araya gelen Mustafa Kalaycı, birlikte esnafları gezerek destek istedi.

Yapılan son ankete göre, Konya’da oy oranlarının yüzde 28’i geçtiğini ifade eden Kalaycı, “Dört gün önce aldığımız anket sonucuna göre, Konya’da MHP yüzde 28’i aşmış durumda. Bu da 5 milletvekilliğini getiriyor. Yani 1999 seçimlerinde aldığımız oy oranını inşallah aşacağız.

12,5 yıl da Türkiye bugünkü seviyesinden gerek ekonomik anlamda gerek teknolojik anlamda gerek dünyadaki itibarı yönünden çok daha iyi yerlerde olabilirdi. Ama maalesef bu iktidar 12,5 yılı heba etti.” Diyerek seçmene Hükümeti şikâyet eden Kalaycı 7 Haziran Genel Seçimlerinde tek başına iktidar olabilmek için Yalıhüyüklülerden destek istedi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.