Bölge HaberleriGündemÜlke GündemiYalıhüyük Gündemi

BAŞKAN KOÇER İLÇE HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

bldbşk

Yalıhüyük Belediyesinin düzenlemiş olduğu ‘’Teröre lanet Şehide Minnet ‘’yürüyüşünde İlçe halkının tamamının katılması hiçbir taşkınlığın yapılmaması dolayısı  ile  Belediye Başkanı Hasan Koçer teşekkür  mesajı yayınladı.

Başkan Koçer mesajında; ’Terör olaylarının artması ve  buna Necip Türk Milletinin demokratik tepkisi ülkenin her köşesinde olduğu gibi İlçemizde de taşkınlığa yol açmadan ve Yalıhüyük’ün tek yürek olarak Şehidine sahip çıkması ve terörü lanetlemesi ile yapılmıştır. ’dedi.

Koçer  ;’’Belediyemizin tertiplemiş olduğu bu anlamlı ve kutlu yürüyüşe Yalıhüyük Kaymakam vekili Regaip Ahmet  Özyiğit’e, Seydişehir  Belediye Başkanı Mehmet  Tutal’a ,İlçe Garnizon komutanı,Kamu kurum ve kuruluş temsilcilerine, sivil toplum örgütlerine, İlçe halkımızın,kadınlarımızın,gençlerimizin ihtiyar ve çocuklarımızın top yekün olarak destek vermesi demokratik tepkilerini azami ölçüde göstermesi ,şehitlerimiz için dua etmesi bizlere büyük gurur vesilesi olmuştur.İlçe halkıma bu duyarlılığından dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım. ’diye konuştu.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.