Kültür Sanat HaberleriYalıhüyük Gündemi

YALİHUYUK.COM KURUCULARI YALIHÜYÜK’TE BULUŞTU

Yalıhüyük.com Haber sitemizin iki değerli ismi ,kurucusu ,Oktay Yıldız ve  Mustafa Yıldız ile  birlikte Belediye Başkanı Hasan Koçer ile  haber sitesi hakkında  kısa bir değerlendirme yaptık.

2003 yılında yayın hayatına başlayan ve  gelişerek haberleri objektif bir şekilde İlçe dışında ki Yalıhüyüklere ulaştıran Yalihuyuk.com sitesinin iki görünmeyen kahramanı ,kurucusu; Oktay ve Mustafa Yıldız Kardeşler Bayram nedeniyle geldikleri Yalıhüyük’te kısa bir söyleyişi ve değerlendirmede bulundu.

İlçe  Belediye  Başkanı Hasan Koçer’inde katıldığı  söyleyişide konuşan Başkan Koçer;’İlçemiz’deki haber alma fırsatı veren ,Yurt dışındaki hemşerilerimizle bizleri buluşturan ve  İlçemizin tanıtımını yıllardır bir misyon olarak üstlenen Yalıhüyük.com kurucuları Oktay  Beye ve Mustafa beye teşekkürlerimi sunarım.’’dedi.

Yalıhüyük.com  haber sitesi kurucusu Oktay Yıldız’da bu projenin 2003yılında başladığını belirterek;2003 yılından bugüne 14 yıl geçmiş.Sitemiz her geçen güngelişerek yayın hayatını sürdürüyor.Bu süreç içerisinde çok güzel arşivlere sahip olduk.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.’’dedi.

Haber sitesinin diğer kurucularından Operatör  Doktor Mustafa Yıldız’da böyle bir  projenin içinde olmaktan çok mutluyum.İşimiz nedeniyle  İlçe dışında olmamız,İlçemizde gelişen olayları izlemek bu site sayesinde gerçekleşiyor.Bayram süresinde görüşemediğimiz dostlarımızın geçmiş Ramazan  Bayramlarını kutluyorum.’’şeklinde Konuştu.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.