Gündem

Başkan Gün veda turunda Yalıhüyük’ü ziyaret etti

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim gün veda turları kapsamında bugün Ahırlı ve Yalıhüyük ilçelerini ziyaret etti.

Öğle namazı sonrası Yalıhüyük Cumhuriyet meydanda konuşan Gün 5 yıldır sürdüğü belediye Başkanlığı görevinin 31 Martta sona ereceğini belirterek Yalıhüyüklü vatandaşlarla helalleşti.

Başkan Gün ,Bozkır merkez mahallerini veda turlarını tamamladığını bazı dış mahallelerle de veda turlarına devam ettiğini belirterek;Bugünü Ahırlı ve Yalıhüyük komşu ilçelerimize ayırdık.Görev süremiz boyunca Ahırlı ve Yalıhüyük Belediye başkanlarımızla birlikte bir uyum içinde çalıştık. Bazı projeleri birlikte başardık .Bozkırımıza göreve gelirken 34 proje ile yola çıkmıştım.Bu 34 projenin tamamını yapmanın huzurunu yaşıyorum..Benim görev sürem 31 Mart ta sona eriyor.Bize görev tekrar verilmedi diye davamıza küsecek değiliz.Yine bir nefer olarak İlçemize Ülkemize ve Partimize hizmete devam edeceğim.Sizlere helallik almak için geldim. Hepiniz haklarınızı helal edin.’’dedi.

Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer’e de destek isteyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün;Hasan başkanım çok çalışkan.Birlikte uyum içinde çalıştık. Şimdi daha tecrübeli daha çok hizmet vereceğinden eminim. Başarılar diliyorum. ’dedi.

Vedalaşma programına katılan Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer’de Başkan Gün’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında;’’ Aynı dönemde görev bize nasip olmuştu.Birçok projeyi, çalışmayı birlikte yaptık.İlçemize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim.’’diye konuştu.

Vatandaşlarla da bire süre sohbet eden Başkan Gün 31 Mart yerel seçimlerin İlçeye ,Bölgeye ve Ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.