Gündem

Yalıhüyük’te kaza: 2 yaralı

Yalıhüyük-Bozkır yolunda meydana gelen trafik kazasında iki kişi yaralandı…

Kazanın, Yalıhüyük-Bozkır yolu 2. km Dolaylar Mevkii'nde yol kenarında park halinde bulunan Yalıhüyük doğumlu Mehmet Ali Ç. 'ye ait traktöre, yola aniden çıkan ve Dere Kasabası nüfusuna kayıtlı Ayşe Sevinç. T isimli kadına vurmamak için Bozkır istikametinden gelen Murat D. Yönetimindeki 42 FZ 912 plakalı aracın çarpması sonucu meydana geldiği belirtiliyor.

Kaza sonrası traktörde bulunan Mehmet Ali Ç. ve yolun karşı tarafına geçmek isteyen Ayşe Sevinç T.'nin de yaralandığı kaydedildi.

Edinilen bilgilere göre olay yerine gelen Yalıhüyük Jandarması yolun güvenliğini sağlayarak 112 Acil Servisi'ne haber vermesi sonucu olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaralılara ilk müdahalenin yapılmasının ardından ambülâns ile Seydişehir Devlet Hastanesine kaldırıldığı belirtildi. Hastanede yapılan müdahale sonucu Mehmet Ali Ç.'nin kol ve bacağında kırık, başından ise darbe aldığı anlaşılması üzerine yaralının, Konya Meram Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı belirtilirken kırık olan kol ve bacağının alçıya alındığı hayati bir tehlikesinin olmadığı sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Diğer yaralı Ayşe Sevinç T. İse Seydişehir Devlet Hastanesi'nde kolunun alçıya alındığı kaydedildi.

Yalıhüyük Jandarması olay ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

Haber: Fatih Atalay

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.