Gündem

Muhabir görev gazisi oldu

Seydişehir’ de iki gün önce sirk çalışanları tarafından kaçırtılan SAŞA isimli maymun fotoğrafını çekmek isteyen Seydişehir Gazeteciler cemiyeti üyesi muhabirin omzunun kırılmasına neden oldu.

Seydişehir Belediyesi karşısına kurulacak olan Hayaldenizi sirkinin maymunu SAŞA kendisini sevmek isteyen sirk çalışanlarının elinden iki gün önce kaçmış ve onlarca kişiyi atlatarak kaybolmayı başarmış ve yapılan tüm aramalara rağmen bulunamamıştı.

İki gündür Seydişehir’ de aranmasına devam edilen SAŞA’ yı vatandaşlar Eti Alüminyum Lojmanları içerisinde mortaş sokakta bir ağaçta gördüler. Meraklı vatandaşlar uzun süre SAŞA’ ya baktıktan sonra Belediye ekiplerine haber verdiler. Bu sırada SAŞA’ nın bulunduğu bölgeye çekim için giden Seydişehir Gazeteciler cemiyeti üyesi Toroslar gazetesi  ve Turkuaz Medya grubu muhabiri Burak Saylam ağaçların arasında olan SAŞA’ nın net bir fotoğrafını çekebilmek için ağaca tırmanmaya başladı.

Yaklaşık iki buçuk metre ağaca tırmanan Saylam’ ın bastığı dal kırılınca yere düştü. Olay yerine çağrılan ambulans ile Seydişehir Devlet Hastanesine kaldırılan Saylam’ ın kolunun omuz bölgesinden kırıldığı anlaşılınca alçıya alındı.

Şaşa isimli maymunun hala yakalanamadığı kaydedildi.

Haber: Fatih Atalay

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.