YALIHÜYÜK’TE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKULU KUTLANDI

24 Kasım 2014 - 13:53 'de eklendi ve 1159 kez görüntülendi.
YALIHÜYÜK’TE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKULU KUTLANDI

KASİM24. (1)

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Yalıhüyük te program düzenlendi.

Yalıhüyük Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunulması ,saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile buradaki program sona erdi.

Yalıhüyük İlköğretim okulu ve Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı Öğretmenler günü etkinliği Yalıhüyük Düğün salonunda devam etti.

Buradaki Programa İlçe Kaymakamı Ali Polat, Garnizon Komutana Cumhur Dilli,Belediye Başkanı Hasan Koçer’in yanı sıra İlçe Emniyet Amiri İbrahim Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan,daire amirleri Öğrenci velileri Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

Program Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunması ile başladı. Yalıhüyük İlköğretim Okulu Öğretmenlerinden Saliha Anıl’ın sunduğu programda Öğrenciler şiirler okudu, şarkılar söyledi.Hazırladıkları Oratoryo gösterilerini sergilediler.

Öğretmenler günü dolayısı ile düzenlenen şiir yarışmasında İlköğretim  ve Orta okul öğrencilerinden şiir yarışmasında birinci olanlara İlçe Kaymakamı Ali Polat ve  Belediye  Başkanı Hasan Koçer  tarafından ödülleri verildi.

Günün Önem ve anlamına uygun konuşmalar ve slayt gösterileri ile devam eden programın sonunda İlçe Kaymakamı Ali Polat Öğretmenlere çeşitli hediyeler verdi.

Program toplu Fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.YALIHÜYÜK TE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU YAŞANDI paylaşan: yalihuyuk

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER