Bölge HaberleriGenelGündem

Yalıhüyük yeni yıla yatırım müjdeleri ile giriyor

Yalıhüyük Belediye Başkanı  Hasan Koçer ve  İlçe  Başkanı Seyfettin Pişkin Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur  İbrahim Altay ile bir araya geldi.

Konya Büyük Şehir Belediyesinde gerçekleşen toplantıda 2019 yılında İlçeye yapılan yatırımlar ve projeler ele alındı.

Belediye Başkanı  Hasan Koçer Konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ;’’Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay ile yaptığımız toplantıda 2019 yılında yapılan yatırımları değerlendirdik.2020 yılı içinde yapılacak projeleri ele aldık.Toplantıda İlçemize yapılacak büyük projeler ile ilgili olarak İlçe Başkanımız Seyfettin Pişkin ile Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay  ve Daire Başkanlarımız ile yapılan toplantıda İlçemize büyük proje müjdeleri ile ayrıldık. Şehir Konağı için  4.500.bin TL Arasöğüt ve Saray  mahallelerimiz için bağlantı yolu Gölcük giriş yolu asfaltlanması, mega proje grup içme suyu arıtma, sera desteği konuları yatırım programına alındı.’’dedi.

Başkan Koçer ayrıca Lavanta ekimi için destek ve  daha bir çok hizmetin alınmasında karara bağlanan konularda bizlere büyük destek sağlayan  Bük Şehir belediyesi  daire başkanlarımıza ilçem ve şahsım adına teşekkür ederim.’’dedi.

Fatih Atalay
İletişim: 0532-698 45 86

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.