Gündem

Başkentte muhteşem düğün

Sitemiz sahiplerinden Dr.Mustafa Yıldız, kendisi gibi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından olan Pınar Yıldırım ile hayatlarını birleştirdi…

Ankara Gazi Orduevi'nde 6 Ağustos 2009 günü düzenlenen muhteşem düğüne, çiftin aileleri ve akrabalarının yanısıra seçkin davetliler de katılırken, Yıldız çiftinin nikahını Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kıydı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, CHP Antalya Milletvekili Atilla Emek, CHP Antalya Milletvekili Osman Kaptan, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Yalıhüyük Belediye Başkanı Celal Özmen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Abbas Tarakçı ile çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı gecede çiftin mutlulukları gözlerden kaçmadı. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve milletvekillerinin çiftin nikah şahitleri olduğu gecede, Mesa Plaza Orkestrası canlı müzikle geceye renk katarak davetlilerin hoş vakit geçirmesini sağladı.

Mutlu çiftin Ankara Gazi Orduevi'nde düzenlenen düğün törenini çiftin mesai arkadaşları da onurlandırırken, misafirler için hazırlanan zengin menü de takdir topladı.

Bizler de Yıldız çiftini tebrik eder, mutlu ve huzurlu bir yaşam dileriz.

Site Yönetimi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.